Description

Maison Gagneau Paris. Lampe balustre à côtes torses décorée de feuillages en métal argenté. Signée Gagneau. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil. Collection Jacques Peltzer. Ht totale : 69 cm. Maison Gagneau Parijs. Balusterlamp met gedraaide ribben versierd met zilverkleurig metalen blad. Gesigneerd Gagneau. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer-collectie. Totale hoogte: 69 cm.

30

Les enchères sont terminées pour ce lot. Voir les résultats