| Ny sökning |
Tavla färglitografi Classic Chevy vid Granbergsdals hytta, Ulf Wahlberg (1938-2014), signerad, daterad - 96, numrerad 75/290, bildmått ca 41x57cm, sliten skadad träram Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Objektinformation:
Auktnr | SE22.20230711.A28526 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Grafik |
Kontor | Farsta |
Auktionstyp | Pantauktion |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | - |
Stänger | 2023-07-11 20:53:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
Budlista:
Datum | Budgivare | Bud |
11/7 20:53 | ABV1866 | 800 kr |