Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 203/375. Färglitografi, bildmått: 78x52, yttermått inklusive ram: 98x70 cm

Klicka på bilden för mindre bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4
1463 2202 Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 203/375. Färglitografi, bildmått: 78x52, yttermått inklusive ram: 98x70 cm
Gå till objektssidan