Klicka på bilden för mindre bild
1463 2202 Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 203/375. Färglitografi, bildmått: 78x52, yttermått inklusive ram: 98x70 cm
Gå till objektssidan