Etsning, Hans Hamngren (f. 1934), Sverige. Springare, 24 / 135, signerad, -76, motivet: 62x82,5, oramad

Klicka på bilden för mindre bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4
1172 1169 Etsning, Hans Hamngren (f. 1934), Sverige. Springare, 24 / 135, signerad, -76, motivet: 62x82,5, oramad
Gå till objektssidan