Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Röda vinbär. Signerad, daterad 82, numrerad 24/190. Motivet: 35x49 cm

Klicka på bilden för mindre bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4Bild 5
1283 7082 Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Röda vinbär. Signerad, daterad 82, numrerad 24/190. Motivet: 35x49 cm
Gå till objektssidan