Kan inte nå servern

TELEFON, Cobra"/"Ericofon", design Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson. 1900-talets mitt.

Modellen formgiven 1954, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Auktionen avslutades
Har du ett liknande föremål du vill få värderat? Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
150 EUR
Auktionen är avslutad.
Köpinformation