Ek, lätt välvt lock, rödmålade smidesbeslag, målad kurbitsdekor med initialer och datering, mot blå botten, på kulfötter. Längd 145 djup 66 höjd 60cm. Nyckel finns.
Kraftigt slitage. Färgbortfall. Sprickor. Skador. Maskstungen.
På grund av en teknisk orsak gick det inte att logga in. Vänligen undersök din Internetuppkoppling.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.