Fåtölj med stomme av teak. Lösa dynor. Sitthöjd ca 37, höjd 70 cm.
Slitage. Repor. Märken. Torkad stoppning.
På grund av en teknisk orsak gick det inte att logga in. Vänligen undersök din Internetuppkoppling.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.