Ulla Fries etsning

Ulla Fries etsning
Ulla Fries etsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ULLA FRIES (född 1946): Motiv med berg och kaktusar, signerad och numrerad Ulla Fries 170/320, etsning motivmått ca 14x18 cm

916235

2021-05-13