Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
ULLA FRIES (född 1946): Motiv med berg och kaktusar, signerad och numrerad Ulla Fries 170/320, etsning motivmått ca 14x18 cm
916235
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här