Rörstrand "Bimbo"

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, "Bimbo", servisdelar, 21 st., flintgods, 5 assietter, 5 djupa tallrikar samt 11 tallrikar.

Bruksslitage, mindre missfärgningar, 2 delar med flisa i underkant, 3 delar med nagg i underkant, 1 del med litet kantnagg.

908037

2021-05-02