Hans Hamngren etsning

Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934), kolorerad etsning, "Galopp", signerad, EA, bildstorlek 46x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

838842

2020-11-11