Safaristol

Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAFARISTOL, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, armlän i skinn, tyg med randig klädsel, sittdyna märkt Dux, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, fläckar

792366

2020-07-12