Ulf Wahlberg litografi

Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULF WAHLBERG, "Dragster", litografi, signerad samt numrerad 191/290, bildmått ca 47 x 36,5 cm

783522

2020-06-16