Astrid Sylwan etsning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): "II", signerad och numrerad 4/65, färgetsning, bladmått ca 52x37 cm, bildmått ca 25x25 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Oramad
781338
2020-06-14