Astrid Sylwan etsning

Astrid Sylwan etsning
Astrid Sylwan etsning
Astrid Sylwan etsning
Astrid Sylwan etsning
Astrid Sylwan etsning
Astrid Sylwan etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID SYLWAN (född 1970): "II", signerad och numrerad 4/65, färgetsning, bladmått ca 52x37 cm, bildmått ca 25x25 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramad

781338

2020-06-14