Allison Gildersleeve färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLISON GILDERSLEEVE (Född USA 1970): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad 17/48, ca 29x29 cm
Proveniens: GALLERI PERSSON, Mästargrafik från Atelje Larsen, Malmö, Sweden

780161

2020-06-07