Hans Hamngren Etsning

Hans Hamngren Etsning
Hans Hamngren Etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934): Komposition, signerad och daterad Hamngren 1976, 48/135, etsning, ca 42x58 cm

Ej examinerad ur ram

760339

2020-04-14