Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vinbär, signerad v Schantz, 111/125, litografi, bildmått 19x32 cm
702454
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här