Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vinbär, signerad v Schantz, 111/125, litografi, bildmått 19x32 cm

702454

2019-11-16