Hans Hamngren

Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren
Hans Hamngren

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934) Anamorfotisk bild, färglitografi, signerad Hamngren och daterad 1976. Numrerad 9/210, medföljer anamorfostillbehör samt liten skulptur i form av häst i patinerad zink, mått på litografi 56x45 cm

Ej examinerad ur ram, fuktskada vid ena hörnet

681068

2019-10-01