Hans Hamngren etsning

Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934): Surrealistisk komposition med mekanisk häst, signerad och daterad Hamngren 1980, numrerad 22/75, etsning, bladmått ca 50x65 cm

Oramat blad

666167

2019-08-04