Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
BO BESKOW (1906-1989): Kvinna vid bord, signerad och daterad Bo Beskow Paris -29, olja på duk, ca 100x82 cm,
Ingår i tema-auktionen Modern konst
632077
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här