Bo Beskow Modern konst

Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst
Bo Beskow Modern konst

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): Kvinna vid bord, signerad och daterad Bo Beskow Paris -29, olja på duk, ca 100x82 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

632077

2019-05-28