Hans Hamngren färgetsning

Hans Hamngren färgetsning
Hans Hamngren färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS HAMNGREN (1934-2017): Pegasus, signerad Hamngren, HC X/X, färgetsning, 29,5x37 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631703

2019-04-16