Hans Hamngren litografi

Hans Hamngren litografi
Hans Hamngren litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS HAMNGREN, (född 1934): Mekanisk häst, signerad samt numrerad 2/150, litografi, ca 39x54 cm

619937

2019-03-02