PG Thelander

PG Thelander
PG Thelander

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Potatis (Ryttare)", (1971), signerad PG Thelander, 11/180, färgetsning, ca 46x63 cm
LITTERATUR: Haskel 103

Fuktskador

612733

2019-02-11