Safaristol IKEA

Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA
Safaristol IKEA

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN MOBRING, safaristol, "Diana", formgiven för IKEA, 1900-talets andra hälft, furu och canvas, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

572317

2018-09-20