Soffbord Virrvarr

Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr
Soffbord Virrvarr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, laminat, 2 st, 2000-tal, skiva i mönster "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte, höjd ca 32, 60x60 cm

Visst bruksslitage

463952

2017-05-23