Hans Hamngren litografi

Hans Hamngren litografi
Hans Hamngren litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934): Bevingad häst med ryttare, färglitografi, signerad och daterad Hamngren 1976, 26/135, bladstorlek 53x73cm

450541

2017-03-26