Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO BESKOW (1906-1989): "Oktoberkväll, Österlen", signerad och daterad Beskow 1946, olja på duk, ca 65x81 cm
450530
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här