Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): "Oktoberkväll, Österlen", signerad och daterad Beskow 1946, olja på duk, ca 65x81 cm

450530

2017-03-26