Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, safarimodell, brunt skinn, stomme i bok, undertill märkt Made in Argentina, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, smärre skador
368047
2016-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här