Safaristol

Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, safarimodell, brunt skinn, stomme i bok, undertill märkt Made in Argentina, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, smärre skador

368047

2016-03-12