PG Thelander

PG Thelander
PG Thelander
PG Thelander
PG Thelander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER, (född 1936): Morot och
Anka, signerad och numrerad 26/180, färglitografi 46,5x62 cm

362958

2016-02-22