Hans Hamngren litografi

Hans Hamngren litografi
Hans Hamngren litografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934), surrealistisk komposition, etsning, signerad och daterad Hamngren 1974, numrerad 21/65, ca 69x100

328260

2015-10-01