Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HANS HAMNGREN (född 1934), surrealistisk komposition, etsning, signerad och daterad Hamngren 1974, numrerad 21/65, ca 69x100
328260
2015-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här