Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): Yngling i blå overall, signerad B Beskow -29, olja på duk, ca 100x72 cm

Smärre färgbortfall

301512

2015-03-25