Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO BESKOW (1906-1989): Yngling i blå overall, signerad B Beskow -29, olja på duk, ca 100x72 cm
Smärre färgbortfall
301512
2015-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här