Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): Lila huset, signerad och daterad Beskow -45, olja på duk, 33x41 cm

Enstaka färgbortfall i överkanten vid ramen.

296282

2015-03-07