Hans Hamngren etsning

Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): "Mekanisk häst No 3", signerad och daterad 1978 50/150, etsning, 42x60 cm

286363

2015-01-04