Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIES, Ulla (född 1946): "Snabeldjur", signerad och daterad Ulla Fries -77, etsning 45/90, 32x36 cm
174578
2013-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här