Hans Hamngren litografi

Hans Hamngren litografi
Hans Hamngren litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): Vattenpumpen, signerad Hamngren och daterad 1982, 106/165, anamorfos litografi med cylindrisk spegel, bladets mått 44x54 cm

137338

2012-06-05