Ulf Wahlberg litografi

Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938):Hotrod, signerad Ulf Wahlberg -75, 255/260, färglitografi, 46x62 cm

137308

2012-06-04