16 Fåtölj teak, 1950-1960 tal

1344a_8dbb51c24a5abfd_med.jpeg
  • 1344a_8dbb51c24a5abfd_sm.jpeg
  • 1344b_8dbb51c25287ef0_sm.jpeg
  • 1344c_8dbb51c25a3b237_sm.jpeg
  • 1344d_8dbb51c2629dccb_sm.jpeg
  • 1344e_8dbb51c269063af_sm.jpeg
  • 1344f_8dbb51c26fa98c0_sm.jpeg

Senare klädsel. Bruksslitage & repor. Sitthöjd 40 cm, rygghöjd 73 cm, B 58 cm.

    Köparprovision (inkl. moms)15%
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    Adress

    Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

    Bäckforsvägen 11

    826 67 Bergvik

    076-774 33 42

    info@auktionstjanst.se

    Följ oss

    © Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.