Vi använder
cookies
för att förbättra din upplevelse. Om du fortsätter använda webbplatsen samtycker du till detta.
Dölj detta meddelande
Auctionet.com
Pågående
Sök
Hjälp
Sälja
Skapa konto
Logga in
Hjälp
Sälja
Skapa konto
Logga in
Pågående
Sök
Hej! Din webbläsare verkar ha JavaScript avstängt. JavaScript behövs för att sajten ska fungera bra.
Alla avslutade föremål
/
Auktionshuset Kolonn
/
Konst
/
Måleri
/
TOMMY TC CARLSSON. Olja på duk, "Schyssta lökar", signerad och daterad -02.
598487. TOMMY TC CARLSSON. Olja på duk, "Schyssta lökar", signerad och daterad -02.
47 x 35 cm.
Visa mer
Inga anmärkningar.
Nej
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 35 cm.
Visa mer
Inga anmärkningar.
Nej
Hus
Auktionshuset Kolonn
Antal besök:
6 768