RADIOMOTTAGARE, kristallmottagare, 5 st, 1920- och 1930-tal, AGA Baltic (2 st), Nora samt 2 st omärkta.

3460702. RADIOMOTTAGARE, kristallmottagare, 5 st, 1920- och 1930-tal, AGA Baltic (2 st), Nora samt 2 st omärkta.

Ca 6x16x7 - 20x34x20 cm.

Bruksslitage-slitage, saknar delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 6x16x7 - 20x34x20 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Stockholms Frihamn
Palermogatan 19
115 56 Stockholm
Sverige

Placering
Objekthylla 02
Antal besök: 239