Längd 200 cm. djup 90 cm, höjd 78 cm.
Bruksskick, märken, ställvis hårt slitage.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Försök igen om en liten stund. Om det fortfarande inte fungerar, kontakta vår support.