ULF WAHLBERG. Duvhök, litografi, signerad och numrerad 18/275.

3330056. ULF WAHLBERG. Duvhök, litografi, signerad och numrerad 18/275.

Bildmått 49x64 cm, rammått 63x79 cm.

Inga anmärkningar.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga anmärkningar.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 80