BO ÖRN. Olja på duk, signerad.

3088122. BO ÖRN. Olja på duk, signerad.

Storlek ca.22x27 cm.

Något smutsad, smärre ramslitage.

Ja

Tema

Månadsauktion November

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca.22x27 cm.

Ja

Tema

Månadsauktion November

Antal besök: 206