BO ÖRN (FINLAND, FÖDD 1949). Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk.

2973817. BO ÖRN (FINLAND, FÖDD 1949). Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk.

Ca 35x35 cm.

Inga anmärkningar.

Ja

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35x35 cm.

Inga anmärkningar.

Ja

Antal besök: 288