Vi använder
cookies
för att förbättra din upplevelse. Om du fortsätter använda webbplatsen samtycker du till detta.
Dölj detta meddelande
Auctionet.com
Pågående
Sök
Hjälp
Sälja
Skapa konto
Logga in
Hjälp
Sälja
Skapa konto
Logga in
Pågående
Sök
Hej! Din webbläsare verkar ha JavaScript avstängt. JavaScript behövs för att sajten ska fungera bra.
Alla avslutade föremål
/
Stockholms Auktionsverk Magasin 5
/
Konst
/
Måleri
/
BO ÖRN (FINLAND, FÖDD 1949). Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk.
2973817. BO ÖRN (FINLAND, FÖDD 1949). Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk.
Ca 35x35 cm.
Visa mer
Inga anmärkningar.
Ja
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 35x35 cm.
Visa mer
Inga anmärkningar.
Ja
Hus
Antal besök:
288