FÅTÖLJ, öronlappsmodell. 1940/50-tal.

219301. FÅTÖLJ, öronlappsmodell. 1940/50-tal.

Armstöd i trä med spjälor, svängd form. Klädd i textil med floralt mönster. Rygghöjd ca 100 cm.

Bruks/ålderslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/ålderslitage, märken.

Antal besök: 3 439