RING MED KAMÉ.

2099903. RING MED KAMÉ.

Ringskena av 18k guld stämplad Stigbert, Heribert Engelbert, Stockholm 1976, storlek 16 1/2, vikt 4,3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2099903. RING MED KAMÉ.

Bruksslitage.

Antal besök: 692