ULF WAHLBERG. Bilar, signerad och daterad -00, numrerad 194/280, färglitografi.

2064731. ULF WAHLBERG. Bilar, signerad och daterad -00, numrerad 194/280, färglitografi.

bildmått ca 35x46 cm.

ramad.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått ca 35x46 cm.

ramad.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 688