ROSA TAIKON och BERND JANUSCH, hänge och kedja, silver, signerad, stämplad TAI (Rosa Taikon), Stockholm, 1970.

2045897. ROSA TAIKON och BERND JANUSCH, hänge och kedja, silver, signerad, stämplad TAI (Rosa Taikon), Stockholm, 1970.

diameter 35 mm, vikt 21,5 g, totallängd ca 44 cm.

Inga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga anmärkningar.

Antal besök: 2 474