FILMSTJÄRNOR/FILMISAR, ca 200 st, 1900-tal.

1827539. FILMSTJÄRNOR/FILMISAR, ca 200 st, 1900-tal.

Blandade serier, bl. a CA, TEVE, serie FA, PA, S, T med flera, föreställande bl.a. Elvis, Frank Sinatra, Gina Lollobrigida, Jayne Mansfield, Harry Belafonte, James Dean, Ty Hardin, Johnny Weismuller, John Wayne, Audrey Hepburn, Sophia Loren, Tommy Steele, Marilyn Monroe, Nat "King" Cole, Charles Chaplin, Gene Kelly, Shirley Mac Laine, Marlon Brando, Tarzan, Ingrid Bergman, Doris Day, Birgitte Bardot, Dean Martin med flera.

Bruks- och ålderslitage. Gulnader, viktningar samt skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 642