ULF WAHLBERG. Färglitografi.

1680934. ULF WAHLBERG. Färglitografi.

Landskap. Signerad samt numrerad 113/295 ex. Daterad -01
22,5x33 cm.

Mindre ytslitage.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5x33 cm.

Mindre ytslitage.

Ja

Konstnär/formgivare

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 255